O nas

Firma Momoko to siostrzana marka, która oficjalnie powstała w 2018 roku. Pomysł na tematykę związaną z narodzinami, powstał na spotkaniu przyjaciółek, przy lampce Prosecco. Zainspirował nas pomysł fińskiego rządu, który obdarowuje każdego noworodka kartonowym pudełkiem wraz z zawartością, jest to specjalna forma ,,becikowego’’. My postanowiłyśmy kartonowe pudełko zamienić na piękny, naturalny, ręcznie robiony kosz Mojżesza i wypełnić go po brzegi najpotrzebniejszymi rzeczami dla mamy i maluszka.

Momoko – to spełnienie marzeń o własnej firmie, która jest nie tylko biznesem, ale również naszą pasją. Pasją, która daje ogromną satysfakcję z pomagania i uszczęśliwiania naszych klientów.

Lubimy myśleć, że każdego dnia mamy wciąż wiele do zaoferowania, że coraz więcej klientów nam ufa i za nami podąża.

Uwielbiamy naszą pracę i staramy się robić to najlepiej jak potrafimy. Dbamy o ludzi i środowisko. Nasze produkty wyselekcjonowałyśmy od producentów używających naturalnych i ekologicznych materiałów. Dobro mamy i maluszka są na pierwszym planie w wizji Momoko.

Pragniemy w trosce o dobro klienta nieustannie się rozwijać i doskonalić, dlatego nie zatrzymamy się i wciąż będziemy poszukiwać ciekawych rozwiązań.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl